Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 4
· Najnowszy użytkownik: MP

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

29-07-2016 21:31
Witam na stronie Pilota

Powitanie

Witaj na stronie Pilota Chorągwi Warmińsko - Mazurskiej ZHP im. Grunwaldu w Olsztynie.

Babie Lato 2016

Babie Lato 2016Pilot Chorągwi wraz z zespołem zaprasza na zakończenie harcerskiego sezonu żaglarskiego

Ostatni turnus półkolonii żeglarskich

Ostatni turnus półkolonii żeglarskichKolejny (ostatni) turnus półkolonii żeglarskich trwa. Kadrę tworzą instruktorzy z Hufca Elbląg, Braniewo oraz Warmiński. Podczas tego turnusu odwiedził nas Pan Krzysztof Hołowczyc, który rozdał uczestnikom autografy i odpowiadał na pytania.

PORT w Węgorzewie

PORT w Węgorzewie22 lipca br. Pilot Chorągwi zwiedził teren przystani „Port ZHP” w Węgorzewie.
Przystań posiada nowoczesne pomosty do cumowania łodzi na kilkadziesiąt miejsc.


Kurs na stopień żeglarza jachtowego

Kurs na stopień żeglarza jachtowegoDruh Radek z Zespołu Pilota, prowadzący aktualnie kurs żeglarski na stopień Żeglarza jachtowego dla naszych harcerzy wysłał swoich kursantów na egzamin teoretyczny, który odbył się w pomieszczeniach Skysail.

Kurs na Sternika motorowodnego

Kurs na Sternika motorowodnegoW piątek, 22 lipca br. wyszkoleni przez Pilota Chorągwi druhowie z trzech naszych hufców stanęli przed Szacowną komisją egzaminacyjną.

Półkolonie żeglarskie relacja

Półkolonie żeglarskie relacjaGenialne Wakacje ….. dzięki inicjatywie druhny hm. Ewy Dyrdy młodzi mieszkańcy Olsztyna i okolic rozpoczęli 4 lipca br. Nowa forma spędzania wakacji po raz pierwszy została zorganizowana na terenie HSW „Bryza” w Olsztynie przez Komendę Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej. „Półkolonie żeglarskie” koordynowane przez Zespół Pilota umożliwiają dzieciom powiatu olsztyńskiego radosne spędzanie wakacji w czasie , gdy rodzice pracują bez potrzeby wysyłania latorośli na odległe i drogie „spędy wakacyjne” lub do równie zapracowanych dziadków.

Burza na HSW BRYZA

Burza na HSW BRYZAW dniu 26 czerwca w godzinach popołudniowych nawiedziła nas burza

3 ODH Medium na HSW BRYZA

3 ODH Medium na HSW BRYZAZ 11 na 12 czerwca 3 ODH ,,Medium” zorganizowała 24 godzinną zbiórkę o tematyce survivalowej ,,Na wyspie Brownse-a” nad Harcerską Stanicą Wodną ,,Bryza”.

Odwiedziny OSW PERKOZ

Odwiedziny OSW PERKOZW dniu 7 czerwca 2016 r. Pilot Chorągwi phm. Milan Rzepkowski odwiedził Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „PERKOZ” pod Olsztynkiem nad Jeziorem Pluszne. Ośrodek kierowany jest przez Norberta Kardasa. Stan terenu przystani i sprzętu przycumowanego do pomostów nie budzi zastrzeżeń. Pomosty są w dobrym stanie. Posiadają zabezpieczenia pozwalające uniknąć uszkodzeń sprzętu pływającego i zapewniają bezpieczeństwo osób przebywających na pomostach. Teren przystani jest zadbany bez brudu. Woda czysta bez tzw. „zielska”. Fajna plaża. Sprzęt pływający zadbany. Przystań dysponuje DZ-ami, Omegami oraz wiosłówkami i kajakami. Bosman Leszek Bańkowski sympatyczny i uprzejmy.
Polecam wodniakom korzystanie z tego Ośrodka.

Wizyta z HOW Bryza Elbląg

Wizyta z HOW Bryza ElblągW dniu 16 maja 2016 Pilot chorągwi phm. Milan Rzepkowski pojechał odwiedzić Harcerski Ośrodek Wodny "Bryza" w Elblągu. Wizyta była konsekwencją planu pracy pilota, gdzie jest mowa o tym że Pilot lub osoby przez niego upoważnione z zespołu pilota będą odwiedzać wszystkie ośrodki żeglarskie należące do Komendy Chorągwi Warmińsko - Mazurskiej ZHP w Olsztynie.

Rozkaz L3/2016

Rozkaz L3/2016Już jest ....
Rozkaz Komendanta Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej ZHP L.3/2016 z dnia 19 kwietnia 2016 r.
Wygenerowano w sekund: 0.24
8,304 unikalne wizyty